Ścielarki do ładowarek teleskopowych. Charakterystyka

Ścielarki do słomy to urządzenia, dzięki którym możliwa jest optymalizacja obróbki słomy. Zautomatyzowany, proces ten zajmuje o wiele mniej czasu, niż ma to miejsce w przypadku pracy ręcznej, pozwalając tym samym na znaczne zaoszczędzenie godzin roboczych. Dziś omówimy ścielarki przystosowane do pracy z ładowaczami teleskopowymi.

Ścielarka TELEHAWK do ładowarek teleskopowych

Dzięki zastosowaniu specjalistycznej ścielarki TELEHAWK mamy możliwość wygodnej i bezproblemowej pracy z ładowaczami teleskopowymi, bez konieczności korzystania z ciągnika. Ten rodzaj ładowarki może służyć zarówno do ładowania, jak i do rozścielania słomy - to zaś oznacza, że decydując się na stosowanie tego urządzenia, zapewniamy sobie znaczne przyspieszenie oraz ułatwienie całego procesu rozścielania.

Dzięki zaawansowanej technologii obejmującej wykorzystanie obrotowego wysypu górnego możemy dokonywać ścielenia na przestrzeni 13,5 m (tyle wynosi odległość wyrzutu maszyny) w promieniu aż 280 stopni. Warto dodać, że urządzenie umożliwia załadowanie okrągłej beli słomy mającej średnicę 1,5 m, a także ładunku mającego formę kostki o długości sięgającej 2,5 m. Minimalny udźwig ładowarki wynosi 2,6 tony.

Dodatkowy atut ścielarki TELEHAWK stanowi fakt, że nie musimy martwić się, iż podczas pracy przeoczymy określony obszar - ścielarka znajduje się z przodu, co umożliwia nam zarówno stałą kontrolę jej pracy, jak i zachowanie odpowiedniego poziomu widoczności w czasie wykonywania działań. Możliwe jest również sterowanie systemem bezprzewodowo z kabiny ładowarki za pośrednictwem technologii Bluetooth.

Wśród dodatkowych zalet ścielarki TELEHAWK wymienić można możliwość wrzucenia biegu wstecznego, a także regulację posuwu taśmy podłogowej. Warto również wspomnieć, że urządzenie może zostać połączone z większością modeli ładowarek, w tym takimi markami jak Kramer, Matbro, Catepillar, New Holland, Merlo, Claas Scorpion, JCB, John Deere czy Manitou.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami oraz specyfikacją techniczną prezentowanego przez nas urządzenia.

Wróć do bloga